Fotografia rodzinna

sesja rodzinna na plaży

Fotografia rodzinna w moim wykonaniu to przede wszystkim szczere, naturalne kadry w których najważniejsi jesteście Wy i emocje między Wami. Bardzo ważne jest dla mnie aby każda sesja była inna i przygotowana specjalnie dla Was. Zależy mi na tym, abyście na zdjęciach byli dokładnie tacy, jakimi jesteście – bez sztuczności, nienaturalnych póz i wymuszonych uśmiechów i spojrzeń wprost w obiektyw aparatu. Zarówno w studio jak i w plenerze stawiam na prostotę i klasykę – tak, aby zdjęcia które Wam wykonam były ponadczasowe.

sesja rodzinna mielno
sesja rodzinna mielno
sesja rodzinna białogard
fotograf białogard

Przede wszystkim - dobra zabawa i luźna atmosfera

Często słyszę od Was przed sesją, że się stresujecie. Bo to Wasza pierwsza sesja, bo nie czujecie się swobodnie przed obiektywem… Powodów jest wiele, ale gwarantuję Wam, że jakikolwiek stres jest całkiem zbędny. Podczas sesji stawiam na całkowity luz – sesja fotograficzna to ma być przede wszystkim przyjemnie spędzony czas. Porozmawiamy, pożartujemy. W studio możemy wypić kawę, a w plenerze przespacerować się kawałek i pozwolić wyszaleć Waszym pociechom. I zobaczycie, że wokół tego wszystkiego, w międzyczasie i całkowicie naturalnie powstaną niesamowite kadry.

fotografia rodzinna kołobrzeg
sesja rodzinna mielno
sesja rodzinna nad morzem
letnia sesja rodzinna

Jak się przygotować?

O przygotowania do sesji, podobnie jak i o samą sesję, możecie być spokojni - zajmę się wszystkim. Podczas wspólnej rozmowy co najmniej kilka dni przed sesją ustalimy Wasze oczekiwania. Dowiem się jaki nastrój chcielibyście uzyskać na zdjęciach, jakie kolory i miejsca lubicie. Na tej podstawie będę mógł przygotować Wam plan sesji. Jeśli sesja będzie plenerowa - zaproponuję kilka miejsc w których będziemy fotografować. Jeżeli studyjna - przygotuję odpowiednie scenki.

sesja rodzinna kołobrzeg

Kiedy i jak otrzymacie zdjęcia?

Podczas każdej sesji rodzinnej wykonam bardzo wiele różnych ujęć. W dniu sesji lub nazajutrz prześlę Wam galerię internetową, zawierającą podgląd wszystkich ujęć jakie wykonałem. Spośród nich wybieracie zdjęcia, które zostaną poddane retuszowi i które otrzymacie jako ostateczny efekt sesji. Jeżeli spodoba się Wam więcej ujęć, niż wynika to z pakiety który wybraliście – nie ma problemu, zawsze możecie dokupić dodatkowe zdjęcia. Po wybraniu przez Was zdjęć ja przystępuję do retuszu i postprodukcji, abyście jak najszybciej mogli cieszyć się gotowymi zdjęciami. Zawsze wyznawałem zasadę, iż wyjątkowe zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę. Dlatego wszystkie zdjęcia, które wybierzecie, otrzymacie ode mnie nie tylko w formie cyfrowej, ale przede wszystkim jako eleganckie wydruki na papierze jedwabnym. Zawsze najwyższej jakości, starannie zapakowane.