Fotografia ślubna

fotograf ślubny koszalin

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary. Długo wyczekiwany i planowany w każdym calu tak, aby był dokładnie taki, jak sobie wymarzyliście. Dlatego również zdjęcia z tego dnia powinny być takie, jak sobie wymarzyliście. Wykonany przeze mnie reportaż ze ślubu i wesela pozwoli Wam przywołać wspomnienie tego dnia ilekroć będziecie tego chcieli. A plenerowa sesja, wykonywana po ślubie, będzie jego doskonałym uzupełnieniem. W fotografii ślubnej skupiam się całkowicie na Was i uczuciach między Wami. Za pomocą obrazów stworzę opowieść o Waszej miłości. Wiem, jak dużo macie na głowie przed ślubem i weselem, wiem jak wielkim wyzwaniem organizacyjnym jest to wydarzenie. Dlatego jeżeli chodzi o zdjęcia - ja zajmę się wszystkim od początku do końca, zaplanuję każdy element i zadbam o każdy detal. Tak, abyście nie musieli się o nic martwić.

fotograf ślubny białogard
fotograf ślubny koszalin

Oferta ślubna

fotograf ślubny koszalin

Każdy ślub i wesele jest inne. Każdy z Was ma swoje własne wyobrażenie tego wyjątkowego dnia. I tak samo każdy z Was będzie oczekiwał innych zdjęć. Ktoś z Was będzie oczekiwał pełnego reportażu – od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, przejazd do kościoła, mszę, aż po zabawę weselną do białego rana, a także sesji plenerowej kilka dni po ślubie. Ktoś inny zrezygnuje ze zdjęć z przygotowań, ktoś może nie chcieć zdjęć z błogosławieństwa. Wreszcie, być może ktoś szuka tylko fotografa na ślubną sesję plenerową. Każdy z Was ma inne oczekiwania, a mi zależy na tym, aby wyjść im na przeciw, aby każdy z Was otrzymał ode mnie takie zdjęcia, o jakich marzy. Dlatego w swojej ofercie nie posiadam sztywnych pakietów. Za każdym razem wolę porozmawiać z Wami o Waszych wyobrażeniach i oczekiwaniach, a następnie przedstawić Wam spersonalizowaną ofertę, przygotowaną specjalnie dla Was. Sami decydujecie, które elementy wejdą w skład oferty, a do wyboru macie:

– sesję narzeczeńską
– reportaż z przygotowań do ślubu
– reportaż z błogosławieństwa
– reportaż z ceremonii zaślubin w kościele, urzędzie stanu cywilnego lub dowolnym innym miejscu
– reportaż z zabawy weselnej
– plenerową sesję ślubną

sesja ślubna koszalin
sesja ślubna kołobrzeg
sesja ślubna koszalin

Reportaż

fotograf połczyn zdrój

Zdjęciami reportażowymi z dnia ślubu oraz wesela opowiem wyjątkową historię tego dnia. Pokażę przede wszystkim emocje – Wasze i Waszych bliskich – od ekscytacji i oczekiwania podczas przygotowań, poprzez wzruszenie podczas błogosławieństwa oraz przysięgi, aż po szaloną zabawę weselną.

Zakres reportażu każdorazowo ustalam z Wami i dostosowuje ofertę specjalnie dla Was. Pełny reportaż obejmuje przygotowania w domach Panny Młodej oraz Pana Młodego, błogosławieństwo udzielane przez rodziców, ceremonię ślubną w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego oraz wesele – aż do oczepin. Oczywiście w składa Waszego reportażu nie muszą wchodzić wszystkie te elementy. Wszystko ustalimy wcześniej.

fotografia ślubna koszalin
fotografia ślubna koszalin
fotografia ślubna koszalin
fotografia ślubna białogard
fotografia ślubna białogard
fotografia ślubna białogard

Sesja Plenerowa

sesja ślubna koszalin

Przebieg sesji plenerowej oraz miejsce, w jakim ją wykonamy zależy tylko i wyłącznie od Waszych oczekiwań i wyobraźni. Zazwyczaj odbywa się ona kilka dnie po ślubie. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać też mini sesję plenerową w dniu ślubu.

Jeśli macie pomysł na swoją sesję plenerową, ja z przyjemnością go zrealizuję. Jeżeli wolicie zdać się na mnie – przygotuję wszystko, zadbam o każdy najmniejszy szczegół. Sesję przeprowadzimy w jednej lub w kilku lokalizacjach. Na poważnie, z humorem, a może i tak, i tak? Wszystko w zależności od Waszych upodobań.

sesja ślubna koszalin
sesja ślubna koszalin
sesja ślubna koszalin
sesja ślubna kołobrzeg
fotograf kołobrzeg
sesja ślubna nad morzem
sesja ślubna koszalin

Jak się przygotować?

sesja nad morzem

Jeśli chodzi o fotografię ślubną, to odpada Wam największy dylemat – nie będziecie musieli się zastanawiać w co się ubrać 😉 A tak naprawdę, nie będziecie musieli martwić się niczym – w końcu macie wystarczająco dużo spraw na głowie związanych ze ślubem i weselem.
Przed podpisaniem umowy spotkam się z Wami i porozmawiamy przez chwilę. Ustalę Wasze oczekiwania, dowiem się jakich zdjęć i w jakim klimacie chcecie. Poznam Was choć trochę… To wszystko pozwoli mi na przygotowanie oferty skrojonej specjalnie dla Was i zaplanowanie każdego szczegółu.

Zdjęcia

fotograf ślubny kołobrzeg

Kiedy już emocje opadną, kiedy Wy będziecie mogli cieszyć się miesiącem miodowym, ja od razu zabieram się za dalszą pracę nad Waszymi zdjęciami. Wstępna i właściwa selekcja, postprodukcja, przygotowanie odbitek, zaprojektowanie albumów – sporo tego, prawda? Czas jaki będziecie musieli czekać na zdjęcia będzie uzależniony od mojego obłożenia pracą, jednak gwarantuję, że nigdy nie będzie to dłużej niż miesiąc od sesji plenerowej. Otrzymacie ode mnie w postaci najwyższej jakości dużych odbitek na papierze jedwabnym, elegancko zapakowanych. Jeżeli sobie zażyczycie, przygotuję też albumy. Najwyższej jakości druk na sztywnych kartach, eleganckie, skórzane lub materiałowe oprawy. I Wasze zdjęcia, Wasza historia… Dzięki współpracy z Crystal Albums Wasze albumy będą wyjątkowe.

fotografia ślubna koszalin
fotografia ślubna białogard
fotografia ślubna koszalin