Regulamin

1. W celu zarezerwowania i terminu należy skontaktować się ze mną telefoniczne, mailowo lub poprzez facebook. Potwierdzenie rezerwacji otrzymają Państwo pisemnie, poprzez e-mail, sms lub facebook/messenger (w zależności od wybranej przez Państwa formy kontaktu).
2. Przed zapisaniem się na sesję bardzo proszę o zapoznanie się ze stylem i charakterem moim prac w portfolio.
3. W przypadku odwołania przez Was sesji z przyczyn losowych, spróbujemy znaleźć inny, pasujący obu stronom termin.
4. Za usługę klient płaci w dniu wykonania sesji. Cena oraz zakres usługi są każdorazowo potwierdzane w ustaleniach przed sesją.
5. Maksymalnie do dwóch dni po sesji klient otrzyma ode mnie w wersji poglądowej wszystkie ujęcia, z których będzie mógł wybrać te, które po poddaniu procesowi mojej autorskiej postprodukcji otrzyma jako finalny rezultat sesji.
6. Po wybraniu zdjęć klient otrzyma zamówione zdjęcia w postaci, jaką ustaliliśmy przed sesją. Czas oczekiwania na zdjęcia jest uzależniony od mojego obłożenia pracą, jednak zazwyczaj nie przekracza on 2 tygodni od momentu wyboru przez klienta zdjęć do obróbki.
7. Nie oddaję jako produktu końcowego nieobrobionych zdjęć w żadnej postaci.
8. Szanuję Waszą prywatność – zdjęcia z Waszej sesji publikuję na swojej stronie internetowej bądź mediach społecznościowych tylko w przypadku, gdy wyrazicie na to zgodę.
9. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości – zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na każde Wasze pytanie.