Rodzinna sesja na plaży w Ustroniu Morskim

fotograf rodzinny ustronie morskie

Chyba każdy fotograf zna to uczucie - kiedy przed obiektywem staje koleżanka lub kolega po fachu, czuję wielkie wyróżnienie, ale też stres.
Wyróżnienie, bo przecież jeżeli ktoś znający się na fotografowaniu wybiera właśnie mnie to znaczy, że coś tam umiem. A stres? Wiecie, między sobą często żartujemy, że kiedy jeden fotograf ogląda zdjęcia drugiego, to najczęściej pada zdanie: "Pięknie! Ale ja bym to zrobił zupełnie inaczej..."

zdjęcia rodzinne na plaży ustronie morskie

Na szczęście, kiedy Justyna i jej fantastyczna rodzina zjawiła się na sesji, to po stresie nie zostało ani śladu. I tak szczerze mówiąc, to niewiele musiałem robić – przyjechali fantastycznie przygotowani i nastawieni. A do tego fotograf z innym fotografem rozumie się w zasadzie bez słów, więc sesja poszła nam błyskawicznie.

sesja fotograficzna Ustronie Morskie
sesja rodzinna na plaży
sesja ustronie morskie

No dobra, żeby nie było, że nie musiałem robić zupełnie nic… Przyjeżdżali z daleka z Niemiec. Nie znając okolicy, więc musiałem zadbać o to, żeby sesja odbyła się w pięknem miejscu o idealnej porze. Ale to akurat robię za każdym razem – wybierając sesję u mnie możecie być pewni, że znajdę Wam piękną, pustą plażę i biorąc pod uwagę pogodę  wybiorę najlepszy czas na sesję. 

sesja fotograficzna nad morzem
sesja fotograficzna Ustronie Morskie
sesja fotograficzna na plaży
rodzinna sesja plażowa
sesja rodzinna plaża
zdjęcia rodzinne plaża
sesja rodzinna nad morzem Ustronie Morskie