Sesja rodzinna na plaży w Kołobrzegu

sesja fotograficzna Kołobrzeg

Jeśli śledzicie moją stronę internetową, media społecznościowe lub po prostu kojarzycie moje zdjęcia, to z pewnością wiecie, że uwielbiam fotografować nad morzem. Sesje rodzinne na plaży, sesje ciążowe, dziecięce, plener ślubny… plaża jest wymarzoną scenerią dla niemal każdego rodzaju fotografii.
Dlatego jak zawsze bardzo się ucieszyłem, kiedy skontaktował się ze mną Darek z zapytaniem o sesję rodzinną na plaży w Kołobrzegu, która ma być pamiątką z Ich wakacji nad Bałtykiem.

sesja rodzinna na plaży
fotograf kołobrzeg
sesja rodzinna nad morzem

Kołobrzeg w sezonie. Piękne miejsce na sesję fotograficzną, ale wymagające dla fotografa. U gorące, słoneczne dni ciężko znaleźć na plaży skrawek miejsca aby rozłożyć koc, a co dopiero pustą plaże na sesję… Na szczęście, chyba jak każdy fotograf, mam swoje ulubione miejsca i sposoby. Dzięki temu mogliśmy cieszyć się niemal pustą plażą w bezpośredniej okolicy największych hoteli w Kołobrzegu.

sesja nad morzem
fotograf kołobrzeg
sesja rodzinna na plaży
sesja rodzinna kołobrzeg

Ze względu na małą Marysię, oraz urlopowe plany całej trójki nie mogliśmy pozwolić sobie na fotografowanie o złotej godzinie, musiałem więc zmierzyć się z dość ostrym słońcem. Nie przeszkodziło nam to jednak w niczym. Wręcz przeciwnie – fotografie dostały fajnego, letniego klimatu. Troszkę obawiałem się upału – podczas sesji było wciąż ponad 30 stopni w cieniu. Lekarstwem na skwar okazało się być morze – woda nie tylko pozwalała się ochłodzić, ale też zabawy w niej były fantastycznym tematem zdjęć.

sesja rodzinna na plaży
sesja rodzinna nad morzem
sesja fotograficzna Kołobrzeg
fotograf kołobrzeg
fotograf kołobrzeg

Sesja się udała. Podobało się mi, a co najważniejsze – podobało się Im. Postawiliśmy na luz i naturalność. Postawiliśmy na niepozowaną sesję pozwalającą zatrzymać bezcenne, beztroskie chwile zabawy i odpoczynku na Kołobrzeskiej plaży. Zrobiliśmy udane zdjęcia i spędziliśmy miło czas. A Monika, Marysia i Darek będą mogli do tych chwil wracać za każdym razem, gdy spojrzą na zdjęcia.

sesja rodzinna kołobrzeg