Komunijna sesja fotograficzna w plenerze - oferta oraz poradnik

sesja komunijna białogard

Komunijna sesja plenerowa- czy warto?

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. I jak każde ważne wydarzenie, warto je utrwalić. 

Z całą pewnością już podczas mszy obecny będzie fotograf (być może będę to ja 😉 ) , który uwieczni całą ceremonię i wykona wiele pięknych ujęć. Pamiętajcie jednak, że reportaż z ceremonii rządzi się swoimi prawami. Fotograf w kościele musi działać pod presją czasu, w narzuconych z góry warunkach. Do tego nie może skupić się na jednym dziecku, ma przecież do sfotografowania całą grupę i wszyscy chcą otrzymać podobne ujęcia. 

Dlatego też, jeżeli zależy Wam na niepowtarzalnych zdjęciach i indywidualnym podejściu, najlepszym rozwiązaniem jest komunijna sesja plenerowa. 

fotograf komunia gryfice
sesja komunijna gryfice
sesja komunijna białogard
sesja komunijna koszalin
fotografia komunijna białogard

Jak wygląda sesja?

Tak jak w przypadku każdej sesji u mnie – sesja komunijna wygląda tak, jak chcecie 🙂 Wszystko ustalamy sobie wspólnie wcześniej, a jeżeli czegoś nie jesteście pewni lub nie wiecie – zawsze służę pomocą i radą. 

Może być to sesja typowo portretowa, może być to sesja rodzinna. Możemy wykonać pamiątkowe zdjęcia z poszczególnymi członkami rodziny i gośćmi.

Pamiętajcie, że zdjęcia z takiej sesji są wyjątkową pamiątką nie tylko dla Was. Portret dziadków z ukochaną wnuczką lub wnukiem z pewnością zajmie u nich honorowe miejsce. 

sesja komunijna koszalin

Sesję wykonujemy w plenerze. Gdzie dokładnie – gdzie tylko chcecie. Miesiące komunijne, a więc maj  czerwiec, są pięknym czasem kiedy w przyrodzie wszystko rozkwita. Dlatego też na sesje najczęściej wybieracie piękny zielony park lub las. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby była to plaża lub nawet przestrzeń miejska – wszędzie wyczarujemy coś niesamowitego. 

Lokalizacja nie ma większego zdarzenia – Białogard, Koszalin, Kołobrzeg, Świdwin, Gryfice, Goleniów – to tylko część miejsc w których wykonywałem sesje plenerowe w ubiegłym roku. 

sesja komunijna białogard
sesja komunijna białogard
sesja komunijna kołobrzeg
sesja komunijna koszalin

Oferta i cennik sesji

Oferta i cennik sesji komunijnych nie różni się niczym od oferty na pozostałe sesje plenerowe. Pełen cennik znajdziecie tutajCENNIK

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, lub po prostu chcecie zarezerwować termin – zapraszam do kontaktuKONTAKT

sesja komunijna kołobrzeg
sesja komunijna koszalin
sesja komunijna koszalin
sesja komunijna koszalin
sesja komunijna świdwin