Fotografia ciążowa

Każda sesja ciążowa to sesja wyjątkowa. Ciąża jest wszak wyjątkowym czasem. Czasem nadziei, cudownego oczekiwania i początkiem wyjątkowej więzi między matką a dzieckiem. Jest to czas, który szczególnie warto zapisać na zdjęciach. Będą one wspaniała pamiątką nie tylko dla Ciebie, ale też dla dziecka – w końcu to jego pierwsza sesja fotograficzna…

sesja ciążowa Białogard
sesja ciążowa Białogard
sesja ciążowa Białogard

Jak wygląda sesja?

Każda sesja fotograficzna u mnie, nie tylko ciążowa, jest inna. Zawsze dbam o to, żeby porozmawiać z Wami wcześniej, trochę się o Was dowiedzieć i dopasować dla Was miejsce, klimat i stylizacje.
Sesja ciążowa może być sesją typowo kobiecą, może być wspólną sesją z partnerem lub z całą rodziną. Do dyspozycji macie moje studio w Białogardzie, a w nim szeroki wybór sukni i stylizacji. Oczywiście fotografować możemy też w plenerze
Sama sesja trwa dokładnie tyle, ile trzeba. Bez pośpiechu, bez stresu. Zależy mi, aby był to dla Was miło spędzony, relaksujący czas.

sesja ciążowa Kołobrzeg
sesja ciążowa nad morzem

Jak się przygotować?

Idealnym momentem na sesję brzuszkowa jest 8 miesiąc ciąży. Brzuszek jest już wyraźnie widoczny, a sesja będzie mniej męcząca niż byłaby przed samym porodem. Dlatego sesję najlepiej zaplanować i umówić z wyprzedzeniem, abyśmy wspólnie znaleźli dogodny termin.
Do sesji możecie przygotować własne stylizacje, możecie też skorzystać z wielu sukni, które mam dla Was w studio. Wszystko to ustalimy przed sesją.

sesja ciążowa Kołobrzeg
sesja ciążowa kołobrzeg
sesja ciążowa
sesja ciążowa Kołobrzeg
sesja ciążowa Koszalin

Zdjęcia

Po sesji otrzymacie ode mnie dostęp do galerii internetowej z wszystkimi ujęciami, jakie wykonałem. Spośród nich wybierzecie te, które najbardziej Wam się podobają. Po retuszu i autorskiej obróbce, nadającej zdjęciom ostateczny klimat, otrzymacie je ode mnie w postaci elektronicznej oraz jako najwyższej jakości odbitki na papierze jedwabnym.

sesja ciążowa Białogard
sesja ciążowa świdwin
sesja ciążowa Białogard