Fotografia dziecięca

Każda okazja jest dobra, aby wykonać sesję dziecięcą.

Sesja noworodkowa, chrzciny, pierwsze urodziny.  Drugie, trzecie…i każde kolejne. Święta, dzień matki, dzień babci i dziadka. 

A może sesja dziecięca bez żadnej okazji? To też świetna okazja 😉 

Dzieci rosną szybko i zmieniają się z każdym dniem. A dziecięca sesja fotograficzna to doskonały pomysł, aby zapisać w obrazach te wyjątkowe chwile i móc do nich wracać raz za razem…

sesja urodzinowa
sesje dziecięca portretowa białogard
sesja niemowlęca

Jak wygląda sesja dziecięca?

Sesja dziecięca zawsze jest całkowicie podporządkowana małemu modelowi lub modelce.

Noworodkowi pozwolimy spać, zapewnimy ciepło, ciszę i spokój. Roczniakowi czy dwulatkowi zrobię kilka pięknych portretów, ale przede wszystkim pozwolimy mu się wyszaleć, łapiąc podczas zabawy niepowtarzalne ujęcia. Jeszcze inaczej będzie wyglądała sesja kilkulatka bądź nastolatka.

Do dyspozycji mamy studio a także plener. W zależności od tego jaka sesja Wam się wymarzy, przygotuję zestaw gadżetów, akcesoriów i stylizacji, aby zdjęcia były niepowtarzalne.

sesja dziecięca w makach
fotograf kołobrzeg
sesja roczkowa białogard

Jak przygotować się do sesji?

Przygotowania do każdej sesji dziecięcej zaczynam od rozmowy z Wami. 

Postaram się choć troszkę Was poznać, aby przygotować plan i pomysł na sesję specjalnie dla Was. Podczas rozmowy ustalimy jakiego typu sesji oczekujecie, jaki klimat i nastój chcielibyście uzyskać na zdjęciach, jakie kolory lubicie i jakie najlepiej będą prezentowały się na Waszej ścianie 

To wszystko pozwoli mi zaplanować sesję, wybrać stylizacje, dodatki, scenki lub lokalizacje, jeśli sesja będzie w plenerze. Doradzę Wam w kwestii ubioru, aby wszystko było spójne i doskonale ze sobą współgrało.  

Jeżeli macie jakieś pomysły i inspiracje – z przyjemnością je zobaczę i stworzę w oparciu o nie coś wyjątkowego. Jeśli wolicie się zdać na mnie – zajmę się wszystkim od początku do  końca. 

 

fotograf rodzinny białogard
fotografia dziecięca białogard
fotografia dziecięca białogard

"Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki"

Angela Carter

kolaż roczek
sesja roczkowa białogard

Kiedy i jak otrzymam zdjęcia?

W dniu sesji albo dzień po niej otrzymacie ode mnie dostęp do galerii internetowej, zawierającej wszystkie ujęcia jakie wykonałem podczas sesji. Spośród nich wybierzecie sobie te, które podobają się Wam najbardziej. 

Podczas każdej sesji dziecięcej robię od kilkudziesięciu do kilkuset ujęć, więc będzie z czego wybierać. Po tym, jak wybierzecie zdjęcia ja przystąpię do retuszu i postprodukcji.

Wszystkie wybrane zdjęcia otrzymacie ode mnie w postaci najwyższej jakości wydruków, w dużym formacie, na papierze jedwabnym. Starannie zapakowane, przygotowane specjalnie dla Was. Oczywiście otrzymacie też pliki cyfrowe.

sesja dziecięca w plenerze
sesja dziecięca lawendowa
sesja nad morzem

Galeria

Zapraszam do galerii zdjęć dziecięcych.